festival bruiloft roan marrit 003

Preview Marrit & Roan | Festivalbruiloft in eigen tuin!

festival bruiloft roan marrit 008

Wanhopig waren ze op zoek naar een trouwlocatie,  de fantastische plek Lievelinge viel helaas af en een potentiële camping met boomgaard ook. Ze wilden een mooie buitenplek voor hun bruiloft mét de mogelijkheid dat daggasten konden kamperen. En waar ook een goed feestje kon worden gegeven.

In de tussentijd hadden ze bij mij de datum al vastgelegd en enige maanden later kreeg ik de uitslag: het werd een eigen tuin bruiloft! Op een vrij afgelegen plek, tegen de Duitse grens, woont de moeder van Marrit. Er is veel natuur, genoeg ruimte én 50 meter naast dat huis is een camping. Perfect toch? En zo geschiedde. En het was fantastisch: een professionele organisatie, alsof je op een zeer goede trouwlocatie was waar alles tot in de puntjes was geregeld. Heerlijk eten en een prachtige styling. Dus chapeau voor Marrit en Roan: het was TE GEK! Omdat ik niet kan wachten met het laten zien van foto’s alvast een kleine preview!

festival bruiloft roan marrit 001 festival bruiloft roan marrit 002 festival bruiloft roan marrit 003 festival bruiloft roan marrit 004 festival bruiloft roan marrit 005 festival bruiloft trouwfotograaffestival bruiloft roan marrit 006 festival bruiloft roan marrit 007 festival bruiloft roan marrit 008

Vergelijkbare berichten